لودینگ ناربن

همسانا استور

اعتبار ما افتخار ماست

نظر کارفرما

مشتریان ما افتخار ما هستند این شعار ما نیست، بینش ماست.

مهندس حسین دادور

ما تو تیم همسانا همیشه دنبال تیم متعهد و کار بلد بودیم ولی متاسفانه چندین بار شکست خوردیم ولی وقتی با ناربن وب شروع به همکاری کردیم واقعا پیگیری و همیشه در دسترس بودنشون حس خیلی خوبی بهمون داد و علاوه بر کار حرفه ایشون پشتیبانی و مسئولیت پذیری فوق العاده ای دارند.

مهندس حسین دادور
مدیر وب سایت همسانا استور

فروشگاه اینترنتی همسانا، با وارد کردن مستقیم محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین تولید پوشاک مردانه، زنانه و همچنین اکسسوری های متنوع هدف داشت تا جهت افزایش بازدید و سهولت کاربران روی به کسب‌وکار های آنلاین بیاورد. از این روی تصمیم داشت یک وب سایت زیبا برای کسب‌وکار خود راه اندازی کند.

همسانا استور چه می خواست؟

همسانا استور نیاز داشت تا ضمن ارائه هر چه زیباتر وب سایت خود، یک وب سایت فروشگاهی تمام عیار داشته باشد! 

در این وب سایت تمامی مراحل برای خرید محصولات با چند کلیک ساده فراهم شده و با ظاهر زیبای آن کمتر کسی است که دوست نداشته باشد از این وب سایت خرید کند. 

ویژگی های کلیدی پروژه

همسانا استور همانند سایر وب سایت های فروشگاهی در نظر داشت تا ضمن طراحی یک وب سایت کامل فروشگاهی بتواند در آینده هر امکاناتی خواست به آن اضافه کند و روند طراحی آن به قدری طولانی نباشد که در این مدت مشتریان خود را از دست بدهد، این وب سایت با سرعت بسیار بالا و بهترین روش های کد نویسی طراحی و اجرا شد.

فروش محصولات و قابلیت های فروشگاهی

در هر وب سایت فروشگاهی که ناربن وب توسعه می دهد؛ تمامی قابلیت های پایه یک وب سایت فروشگاهی که در زیر آن ها را نوشته ایم وجود دارد.

  • کد تخفیف حرفه ای
  • سبد خرید
  • اسلایدر محصولات
  • گالری تصاویر محصول
  • امکان دسته بندی محصولات
  • تنظیم روش های پرداخت و حمل نقل
  • و هزاران قابلیت هیجان انگیز دیگر
  • امکان اتصال به درگاه های مستقیم و غیر مستقیم
  • امکان هماهنگی با درگاه های پیامکی

نمایش دسته بندی ها

اشاره کردیم که همسانا استور از انواع پوشاک و لوازم آرایشی بهداشتی را عرضه می‌کند. قطعا دسته بندی خوب از مهم ترین معیار ها برای مجموعه آن ها بود تا هنگامی که مشتریان آن ها به وب سایت شان مراجعه می کنند بتوانند به راحتی محصولِ مورد نظر خود را در وب سایت آنها پیدا کنند.

نمایش برند ها

طبیعی است که با وجود چنین رنج گسترده ای از محصولات، برند های خارجی و داخلی بسیار زیادی هستند که محصولات آن ها در وب سایت فروشگاهی همسانا استور عرضه می‌شوند و نمایش زیبای برندها نیز از جمله مواردی بود که در این پروژه حائر اهمیت بود.

فروش محصولات با اندازه یا ویژگی های خاص مشابه

در همسانا استور نیاز بود تا بعضی از محصولات به صورتی فروش روند که کاربر بتوانند یک ویژگی را برای محصول انتخاب کند. بر فرض مثال در هنگام فروش انگشترها مشتری بتواند سایز مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن سایز خاص را سفارش دهد.

قسمت وبلاگ و سئو

در کنار قسمت فروشگاهی برای همسانا استور مهم بود که قسمتی مبنی بر وبلاگ و مجله آموزشی در وب سایت وجود داشته باشد تا بتوانند ضمن ارائه آموزش های خود از نظر سئویی نیز جذب مشتریان جدید کنند که این قسمت ها نیز به طور مفصل برای همسانا استور پیاده سازی گردید.

خدمات انجام شده

برخی از خدمات انجام شده برای همسانا استور

طراحی گرافیک
طراحی ریسپانسیو
طراحی بهینه

تکنولوژی ها

گالری تصاویر صفحات

نمونه صفحاتی که برای کارفرما در این پروژه طراحی شده است.

صفحه اصلی وبسایت اینترلن
Call Now Buttonتماس بگیرید! 91693734-021