در راستای مسئولیت اجتماعی‌مان و برای حمایت از کسب‌وکارهای آنلاین در این روز های تلخ، تمامی پلن ها با تخفیف ویژه ارائه خواهند شد. #با_هم_برای_ایران

هابی اند توی

اعتبار ما افتخار ماست

نظر کارفرما

مشتریان ما افتخار ما هستند این شعار ما نیست، بینش ماست.

آقای علی رسولی
مدیر عامل مجموعه هابی اند توی

مجموعه هابی اند توی یکی از مجموعه هایی است که در آن می توانید انواع قطعات هابی را پیدا کنید. از کواد کوپتر های مبتدی تا حرفه ای همگی با نازل ترین قیمت در وب سایت هابی اند توی وجود دارند و شما می‌توانید بسته به سلیقه تا مورد دلخواه خود را خرید کنید تا در کمترین زمان به دست شما برسد.

هابی اند توی چه می خواست؟

در هابی اند توی مهم ترین نیاز ارائه کردن محصولات به شیوه ای بود که هم خرید آن برای همه آسان باشد و هم اطلاعات به صورت جامع به کاربر نمایش داده شود. 

ویژگی های کلیدی پروژه

مجموعه Hobby And Toy نیاز داشت تا در کنار ظاهر زیبا و ساده ای که وب سات خود دارد؛ منو هایی در حالت موبایل داشته باشد تا ضمن بهبود ظاهر وب سایت به افزایش کارایی آن نیز کمک کند. 

فروش برخی از محصولات با حالات مختلف نیز یکی از مهم ترین نیاز های فروشگاه هابی اند توی بود که در مجموعه ناربن وب به بهترین شیوه پیدا سازی گردید.

فروش محصولات

در اینترلن همواره یکی از مهم ترین نیاز ها، امکان فروش دوره ها بود. تصمیم بر این شد تا قابلیت های حرفه ای که برای فروش دوره در هر وب سایت آموزشی مورد نیاز است در اینترلن نیز پیاده سازی شوند تا این مجموعه از این طریق نیز کسب درآمد داشته باشد.

 • امکان ایجاد محصولات متغیر (به عنوان مثال فروش یک کوادکوپتر با باطری اضافه)
 • خرید محصول یا محصولات و پرداخت مبلغ به صورت آنلاین و ارسال آنی
 • امکان تنظیم کد های تخفیف به صورت حرفه ای برای محصول یا محصولات خاص با تعداد استفاده تعیین شده و یا برای کاربران خاص
 • محاسبه خودکار مدت زمان دوره ها و نمایش آن ها
 • محاسبه خودکار سفارشات مشتریان و نمایش چشم نواز آن به آنها
 • قسمت سبد خرید
 • اسلایدر محصولات
 • گالری تصاویر محصول
 • امکان دسته بندی محصولات
 • تنظیم روش های پرداخت و حمل نقل
 • اتصال به درگاه های مستقیم و غیر مستقیم
 • و هزاران قابلیت هیجان انگیز دیگه

ظاهر زیبا و بروز

یکی از فاکتور هایی که در هر وب سایت اول از همه خود نمایی می کند؛ ظاهر آن وب سایت است. در Hobby And Toy به علت خوش سلیقگی کارفرما، سعی شده تا در عین یک ظاهر بروز و جذاب، قسمت های هدر در موبایل، آن اصالت و سادگی خود را حفظ کند. 

استفاده از ترکیب دو رنگ نارنجی و مشکی که رنگ برند مجموعه Hobby And Toy است باعث شده تا ظاهر این وب سایت واقعا جذاب باشد!

سرعت لود بالا

سرعت لود وب سایت Hobby And Toy به شدت برای صاحب مجموعه مهم بود. به همین علت استفاده از سرور ایران (برای جلوگیری از قطعی وب سایت در اختلالات) و همینطور استفاده از CDN جهت افزایش بازدهی سایت همگی انجام شد.

قسمت وبلاگ و سئو

از جایی که هابی اند توی هدف دارد تا از نظر سئویی با رقبای خود رقابت کند تمامی مواردی که برای یک وب سایت فروشگاهی از نظر سئویی حائز اهمیت است در این پروژه توسط ناربن وب به صورت کامل پیاده سازی گردید. این مورد باعث می‌شود تا هم در شرایط فعلی و هم در آینده در صورتی که کارفرما قصد سرمایه گذاری بیشتری برای سئو داشت این پتانسیل به خوبی وجود داشته باشد. اتصال به Google Analytics و Search Console نیز برای هابی اند توی از جمله مواردی هستند که انجام شد.

خدمات انجام شده

برخی از خدمات انجام شده برای هابی اند توی

طراحی لوگو
طراحی گرافیک
طراحی ریسپانسیو
کدنویسی اختصاصی وردپرس
طراحی بهینه
اینماد، زرین پال و گوگل
وردپرس و React

تکنولوژی ها

PHP

گالری تصاویر صفحات

نمونه صفحاتی که برای کارفرما در این پروژه طراحی شده است.

صفحه اصلی وبسایت اینترلن
Call Now Buttonتماس بگیرید! 91301545-021