لودینگ ناربن

کارا با استاد

اعتبار ما افتخار ماست

نظر کارفرما

مشتریان ما افتخار ما هستند این شعار ما نیست، بینش ماست.

سعید رضایی

بچه های خوب و پر انرژی، دمشون گرم؛ حتما روشون حساب باز کنید!

سعید رضایی
مدیر عامل کارا با استاد

مجموعه کارا با استاد مجموعه ای است که اگر به هر دلیلی یک از لوازم خانگی شما دچار مشکل شد می توانید با آن ها تماس بگیرید! 

در کمترین زمان یک تکنیسین مجرب و حرفه ای برای شما ارسال خواهد شد. روند اختصاص کار های مختلف به تکنیسین ها توسط سایت و اپلیکیشن کارا با استاد انجام می شود که تماما از صفر تا صد توسط تیم ناربن وب طراحی شده است.

کارا با استاد چه می خواست؟

در کارا با استاد مهم ترین نیاز اپلیکیشن بود که تکنیسین ها براحتی بتوانند روی تلفن همراه خود آن را نصب کنند و مجموعه کار ها را به آن ها اختصاص دهند. از سایر نیاز های کارا با استاد می توان به مواردی که در ادامه توضیح خواهیم داد اشاره کرد.

 قفل شدن حساب تکنیسین ها در صورت عدم تسویه آن ها، ارسال گروهی یا اختصاصی کار به نمایندگان و امکان تسویه حساب آن ها در اپلیکیشن بود.

ویژگی های کلیدی پروژه

کارا با استاد با هدف کار آفرینی و کمک به هم وطنان خود جهت خدمت رسانی به آنان تصمیم بر راه اندازی این کسب و کار داشت که تیم ناربن تماما در طول پروژه همراه کارا با استاد بود و همچنان سایر مراتب پروژه؛ مانند شخصی سازی و رفع مشکلات احتمالی توسط ناربن وب صورت می گیرد.

ارسال نوتیفیکیشن

در اپلیکیشن کارا با استاد؛ هنگامی که کار جدید به تکنیسین اختصاص یافته می شود (چه گروهی و چه اختصاصی) برای آن تکنیسین یک پوش نوتیفیکیشن ارسال می شود. 

این سرویس با زیر ساخت FCM گوگل پیاده سازی شده است که بسیار زیر ساختِ پایدار و معتبری است و از همه بهتر رایگان است!

سیستم مالی خودکار (شامل تسویه حساب و محاسبه هوشمند)

در اپلیکیشن کارا با استاد تکنیسین ها قادر هستند تسویه حساب مالی انجام دهند. در صورتی که بدهی آنان از سقف تعیین شده بیشتر گردد دیگر کار برای آن ها ارسال نشده و حساب کاربری آنان قفل می گردد. همینطور هنگام تنظیم و پاین یک کار؛ تکنیسین هزینه های انجام شده و هزینه دریافتی را وارد اپلیکیشن کرده و باقی موارد به صورت خود کار تنظیم و محاسبه می گردند که این موارد سبب سهولت امور مالی برای تکنیسین های می گردند.

آپلود عکس برای اطمینان از خدمات انجام شده

تکنیسین ها در هنگام پایانِ کاری که به آن ها اختصاص یافته است می‌بایستی عکس قطعات را آپلود کنند و این امکان در اپلیکیشن به خوبی فراهم شده است تا تکنیسین ها بتوانند با آپلود عکس از گالری و یا دوربین تلفن همراه خود به مجموعه این اطمینان را بدهند که خدمات به درستی صورت پذیرفته است.

ثبت نام و ورود با شماره موبایل

در کارا با استاد روند ورود و ثبت نام تکنیسین ها با درگاه پیامکی اخذ شده صورت می گیرد.

ظاهر زیبا و بروز

یکی از فاکتور هایی که در هر پروژه ای، چه دارای اپلیکیشن باشد و چه دارای وب سایت و یا هردو؛ ظاهر آن وب سایت است. در کارا با استاد به علت خوش سلیقگی کارفرما، سعی شده تا در عین یک ظاهر بروز و جذاب، طراحی آن اصالت و سادگی خود را حفظ کند. 

استفاده از ترکیب دو رنگ آبی سرمه ای و زرد که رنگ برند مجموعه کارا با استاد است باعث شده تا ظاهر این وب سایت واقعا جذاب باشد!

سرعت لود بالا

سرعت لود مهم ترین چیزی است که مدیر عامل این مجموعه برایش اهمیت دارد. ایشان معتقد هستند که پس از آنکه همه چیز درست طراحی و پیاده سازی شد فقط باید به بهینه سازی و افزایش سرعت پرداخت. تا حد امکان این مورد برای اینترلن انجام شده است.

خدمات انجام شده

برخی از خدمات انجام شده برای کارا با استاد

طراحی لوگو و گرافیک
طراحی ریسپانسیو وب سایت
کدنویسی اختصاصی وردپرس
طراحی اختصاصی اپلیکیشن
انجام امور سئو و تولید محتوا
ثبت در گوگل سرچ کنسول، گوگل آنالیتیکس و Adwords
اینماد، زرین پال و گوگل
وردپرس و React

تکنولوژی ها

PHP
با ناربن بدرخشید

گالری تصاویر صفحات

نمونه صفحاتی که برای کارفرما در این پروژه طراحی شده است.

صفحه اصلی وبسایت کارا با استاد
Call Now Buttonتماس بگیرید! 91693734-021