لودینگ ناربن
اعتبار ما افتخار ماست

نظر کارفرما

مشتریان ما افتخار ما هستند این شعار ما نیست، بینش ماست.

همکاری با تیم جوان ناربن، یکی از بهترین تجربه های من بود. به شدت پیگیر هستن و دانش فنی فوق العاده ای دارن و حس اینکه با یک تیم حرفه ای دارید کار میکنید، جذاب ترین بخش این ماجراست.

مهندس محمود جعفری
مدیر عامل مجموعه ساج

ساج مال یکی از تولید کننده انواع لوازم خانگی پلیمری در ایران است. هدف ساج مال بر راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی کامل جهت عرضه و نمایش هر چه زیبا تر محصول خود در کنار فروش آن ها بود که به صورت کامل توسط ناربن وب برای آن ها پیاده سازی شد.

ساج مال چه می خواست؟

ساج مال نیاز داشت تا به عنوان یک شرکت تولیدی و بازرگانی بزرگ در ایران یک وب سایت حرفه ای داشته باشد. و این مورد برای آن ها پیاده سازی شد.

ویژگی های کلیدی پروژه

یکی از فاکتور های مهمی که برای مدیرعامل مجموعه ساج اهمیت داشت آن بود که در عین حرفه ای بودن طراحی وب سایتشان از نظر اقتصادی برای شرکت آن ها مناسب باشد که در مجموعه ناربن وب با بهترین قیمت و بهترین کیفیت وب سایت آن ها طراحی شد.

فروش محصولات و قابلیت های فروشگاهی

در هر وب سایت فروشگاهی که ناربن وب توسعه می دهد؛ تمامی قابلیت های پایه یک وب سایت فروشگاهی که در زیر آن ها را نوشته ایم وجود دارد.

  • کد تخفیف حرفه ای
  • سبد خرید
  • اسلایدر محصولات
  • گالری تصاویر محصول
  • امکان دسته بندی محصولات
  • تنظیم روش های پرداخت و حمل نقل
  • و هزاران قابلیت هیجان انگیز دیگر
  • امکان اتصال به درگاه های مستقیم و غیر مستقیم
  • امکان هماهنگی با درگاه های پیامکی

دو زبانه بودن سایت

اشاره کردیم که ساج یکی از شرکت های بزرگ تولید لوازم آشپزخانه و خانه است. برای ساج مهم بود که یک وب سایتی داشته باشد که بتواند آن را در مراجع بین الملل نیز مطرح کند. در نتیجه دو زبانه بودن وب سایت فاکتوری مهم برای آن ها شمرده می شد که خوشبختانه این مورد نیز بدون هیچ مشکلی برای آن ها پیاده سازی شد.

فروش محصولات به صورت عمده و با تعداد در کارتن

به علت سیاست های مجموعه ساج نیاز است تا برخی از محصولات با یک مضرب مشخصی (تعداد در کارتن مشخص) به فروش روند. این پروژه اولین پروژه ای نیست که ناربن وب پیاده سازی می کند و کارفرما نیاز به فروش با تعداد در کارتن دارد. لذا این مورد به بهترین نحو پیاده سازی شد.

فروش محصولات با رنگ یا ویژگی های خاص مشابه

در ساج علاوه بر تعداد در کارتن نیاز بود تا برخی از محصولات پس از انتخاب رنگ و یا ویژگی های خاص به فروش برسند. این مورد پس از همفکری با مدیرعامل مجموعه در وب سایت طراحی و اجرا شد.

قسمت وبلاگ و سئو

در کنار قسمت فروشگاهی برای ساج مهم بود تا قسمت وبلاگ نیز برای آن ها پیاده سازی شود چرا که ساج هدف جذب کاربر و مشتری از سئو و گوگل را دارد. موارد سئویی و هر آن چیزی که برای یک وب سایت فروشگاهی از نظر سئویی نیاز بود به طور کامل پیاده سازی شد.

خدمات انجام شده

برخی از خدمات انجام شده وب سایت فروشگاهی ساج مال

طراحی لوگو
طراحی گرافیک
طراحی ریسپانسیو
کدنویسی اختصاصی وردپرس
طراحی بهینه
اینماد، زرین پال و گوگل
وردپرس و React

تکنولوژی ها

PHP

گالری تصاویر صفحات

نمونه صفحاتی که برای کارفرما در این پروژه طراحی شده است.

صفحه اصلی وبسایت اینترلن
Call Now Buttonتماس بگیرید! 91693734-021