لودینگ ناربن

انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت (استصنا)

اعتبار ما افتخار ماست

نظر کارفرما

مشتریان ما افتخار ما هستند این شعار ما نیست، بینش ماست.

مهندس فتحی
دبیر انجمن

انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، با هدف ارتقا و بهبود ارتباط انجمن با اعضای خود نیاز به طراحی وب سایت و اپلیکیشن در جهت رشد کلی ارتباطات مجازی خود داشت.

انجمن سازندگان صنعت نفت ایران (استصنا) چه می خواست؟

اصلی ترین هدف انجمن، بهبود و رشد ارتباط خود با اعضا بود. با توجه به فراگیر شدن شبکات اجتماعی و تبدیل شدن این فضا به بستری مهم و استراتژیک، انجمن با هدف بهبود خدمات خود به اعضا تصمیم به طراحی یک وب سایت و اپلیکیشن حرفه‌ای داشت.

ویژگی های کلیدی پروژه

در انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، یا همان استصنا، هدف افزایش ارتباط بود، اما اینکه این ارتباط چگونه ایجاد شود، مسئله‌ای بسیار مهم بود که پس از تلاش های فراوان و همفکری های انجام شده بین مجموعه ناربن وب و استصنا سر انجام ویژگی های کلیدی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد؛ مشخص شدند.

صفحه اعضا

در پلتفرم جدید انجمن یک صفحه ای با عنوان صفحه اعضا وجود دارد، که تمام اعضا با اطلاعات شان نمایش داده می‌شوند تا هر کسی بتواند با فیلتر کردن عضو مورد نظر خود را پیدا کند و در صورت تمایل با آن ارتباط بگیرد.

اعضا می‌توانند تصویر پروفایل خود را در این قسمت تنظیم کنند و همینطور با کپی کردن صفحه پروفایل خود، آن را به اشتراک بگذارند.

مکاتبات

پیش تر اشاره کردیم که هدف اصلی بر افزایش ارتباط و تعامل سازنده بود. به همین علت، قسمتی در این پلتفرم وجود دارد که انجمن می‌تواند به اعضا خود بنابر نیاز، مکاتبه ای را ارسال کند و در صورت لزوم پاسخی از آن ها دریافت کند. 

همینطور در صورتی که اعضا نیز نیازی به ارتباط با بخشی از انجمن داشته باشند به راحتی از طریق این قسمت می‌توانند با واحدِ مربوطه ارتباط بگیرند.

حمایت مالی

در هر انجمنی بعضا ممکن است اعضا برای حمایت از انجمن و یا پرداخت حق عضویت نیاز داشته باشند تا مبلغی را به انجمن پرداخت کنند. این امکان در پلتفرم جدید استصنا فراهم شده است تا عر عضوی بتواند یک مبلغی به انجمن بپردازد.

توانایی ها

یپش از این انجمن دقیقا نمی‌دانست کدام از اعضا خود چه توانایی ها را دارند. از این روی، در این پلتفرم جدید قسمتی فراهم شده است تا اعضا توانایی های خود را انتخاب کنند و ضمن نمایش این توانایی ها در صفحه اعضا، انجمن نیز بتواند پی ببرد که کدام اعضا چه توانایی هایی دارد؟

پیام های دریافتی

بنابر نیاز، انجمن می‌تواند برخی اطلاعیه ها را به همه یا تعدادی از اعضا ارسال کند. این اطلاعیه در کلِ پلتفرم به اطلاع اعضا می‌رسد.

ظاهر زیبا و بروز

یکی از مهم ترین عامل هایی که در دید اول شما را به سایت جذب میکند، ظاهر زیبا و جذاب سایت است.

در استصنا تصمیم داشتیم ظاهری به‌روز و جدید داشته باشیم اما نمی‌خواستیم آن اصالت قدیمی انجمن در این ظاهر جدید از بین برود. 

به همین علت ظاهر جدید طراحی شده ضمن آنکه به‌روز و چشم نواز است، دارای همان امضا قبلی استصنا است. که این مورد باعث شده ظاهر وب سایت انجمن، بسیار جذاب باشد.

مواردی مانند نمایش خطی آخرین اخبار، و تعداد اعضا داینامیک در صفحه اصلی از جمله جزئیاتی است که این پروژه پیاده سازی شدند.

سرعت لود بالا

سرعت لود در هر پلتفرمی مهم است. وب سایت و اپلیکیشن انجمن نیز باید از سرعت لود خوبی برخوردار باشد زیرا که اعضا باید هنگام کار با وب سایت احساس راحتی در آن داشته باشند و هم بازدید کنندگانی که اخبار انجمن را دنبال می‌کنند بدون اینکه نیاز باشد صبر کنند بتوانند از محتوای اخبار استفاده کنند.

قسمت وبلاگ و سئو

از جایی که استصنا میخواهد تا از نظر سئویی نیز در گوگل حرفی برای گفتن داشته باشد، تمام مواردی که نیاز بود از نظر سئویی در این پروژه انجام شد. این موارد هم در حال حاضر هم در آینده برای انجمن پتانسیل بازدهی بیشتری را فراهم میکند.

اتصال به Google Analytics و Search Console نیز برای استصنا انجام شدند.

اپلیکیشن

یکی از مهم ترین و جذاب ترین ویژگی های استصنا، اپلیکیشن است. تقریبا تمام قابلیت هایی که تا حال در پلتفرم استصنا به آن‌ها اشاره کرده ایم در اپلیکیشن نیز در دسترس هستند.

اعضا می‌توانند بنابر نیاز خود از اپلیکیشن و یا وب سایت برای بهره‌مندی از خدمات انجمن استفاده کنند.

خدمات انجام شده

برخی از خدمات انجام شده برای هابی اند توی

باز طراحی لوگو
طراحی گرافیک
طراحی ریسپانسیو
کدنویسی اختصاصی وردپرس
طراحی بهینه
طراحی اپلیکیشن
اینماد، زرین پال و گوگل
وردپرس و React

تکنولوژی ها

PHP
صفحه اصلی استصنا
Call Now Buttonتماس بگیرید! 91693734-021