در راستای مسئولیت اجتماعی‌مان و برای حمایت از کسب‌وکارهای آنلاین در این روز های تلخ، تمامی پلن ها با تخفیف ویژه ارائه خواهند شد. #با_هم_برای_ایران

نمونه کار های موفق ناربن وب

فهرستی از پروژه ها و نمونه کار های موفق مجموعه ناربن را در این صفحه مشاهده می کنید.

پروژه های شرکتی

تعدادی از پروژه های فعال شرکتی ناربن وب را مشاهده می کنید.

موکاپ پارس مکامولد

پروژه پارس مکامولد

توضیحات: مجموعه پارس‌مکامولد در زمینه تولید و فروش قطعات خودرو به صورت تخصصی فعالیت می‌کند که برای این شرکت، یک وب سایت حرفه ای با اپلیکیشن سفارشات آنلاین طراحی شده است.

پروژه کارا با استاد

توضیحات: این مجموعه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی فعالیت می کند. برای این شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن انجام شده و علاوه بر آن تبلیغات و بازاریابی آنلاین این مجموعه توسط تیم ناربن وب انجام می شود.

پروژه کارا با استاد

پروژه های فروشگاهی

تعدادی از پروژه های فعال فروشگاهی ناربن وب را مشاهده می کنید.

پروژه نور کالا

توضیحات: این وب سایت در زمینه فروش انواع چراغ ها و لوازم روشنایی و الکترونیکی فعالیت می‌کند که برای این مجموعه یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای طراحی شده است.

موکاپ لایت کیت
موکاپ هابی اند توی

پروژه هابی اند توی

توضیحات: مجموعه هابی‌اندتوی در زمینه فروش انواع هابی و اکسسوری های مرتبط به آن فعالیت می‌کند. مهم ترین هدف هابی‌اندتوی داشتن یک ظاهر مینیمال اما جذاب خصوصا در حالت موبایل بود که در این پروژه تمامی موارد توسط ناربن وب پیاده سازی شد.

پروژه همسانا استور

توضیحات: این وب سایت در زمینه فروش و ارائه انواع لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کند که برای این وب سایت یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای طراحی شده است.

موکاپ همسانا استور
موکاپ اپل کارا

پروژه اپل کارا

توضیحات: مجموعه اپل کارا به صورت تخصصی در زمینه فروش انواع محصولات اپل و اکسسوری های مرتبط به آن فعالیت می‌کند. مهم ترین هدف اپل کارا داشتن یک ظاهر مینیمال اما جذاب خصوصا در حالت موبایل بود که در این پروژه تمامی موارد توسط ناربن وب پیاده سازی شد.

پروژه های آموزشی

تعدادی از پروژه های فعال آموزشی ناربن وب را مشاهده می کنید.

موکاپ کسب و کار رابین

پروژه مدرسه کسب و کار رابین

توضیحات: مجموعه رابین در زمینه آموزش آنلاین و فروش دوره های آموزشی فعالیت می کند که برای این مجموعه، وبسایت و اپلیکیشن طراحی و توسعه داده شده.

پروژه اینترلن

توضیحات: مجموعه اینترلن در زمینه آموزش آنلاین زبان و فروش پکیج های آموزشی انواع زبان خارجی فعالیت می کند که برای این مجموعه، وبسایت طراحی و توسعه داده شده.

موکاپ اینترلن
Call Now Buttonتماس بگیرید! 91301545-021